TÜRKİYE'NİN İLK KRİPTO PARA PORTFÖY YÖNETİM ŞİRKETİ .

Misyonumuz
DeFi Portföy, müşterilerini kripto para piyasaları hakkında hem bilgilendirmeyi hem de kazanç sağlayarak uzun vadeli değerler oluşturmayı kendine misyon edinmiştir. Kripto paranın güvenli bir yatırım aracı olduğunu paydaşlarımızla beraber ispatayarak Türkiye'de bu noktada farkındalık oluşturmak.
Vizyonumuz
DEFİ Teknoloji AŞ. yönetmekte olduğu kripto para fonları ile hem bireysel hem kurumsal yatırımcılara katma değerli çözümler sunmaktadır. Kurumsal ve bireysel yatırımcılara merkezi ve merkeziyetsiz kripto para borsalarında işlem gören DeFi, WEB3, NFT, Layer 2, Metaverse coin/tokenlarının ağırlıkta olduğu nitelikli portföy yönetimi hizmeti sunan DEFİ Teknoloji A.Ş. (DEFİ Portföy), geniş ürün yelpazesi ve kripto para yönetimindeki uzmanlığı ile Türkiye’nin ilk kripto para portföy yönetim şirketlerinden biridir.
Kurucumuz

Dr. Murat Akdağ Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve Vakıflar Bankası TAO'daki 12 yıllık kurumsal çalışma hayatından ayrılarak kripto para ekosistemine katkı sağlamak isteyen Dr. Murat AKDAĞ, Endüstri Mühendisliği ve İşletme lisans programlarını tamamlamıştır. Yüksek lisansında makine öğrenmesi, yapay sinir ağları konuları ile ilgilenmiş, "Box-Jenkins ve Yapay Sinir Ağı Modelleri ile Enflasyon Tahmini" isimli tezini sunarak Endüstri Mühendisliği yüksek lisansını tamamlamıştır. İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat alanındaki doktorasını ise "Kripto Paralizasyon ve Türkiye Ekonomisi için Bir Uygulama" isimli doktora teziyle bitirmiştir. Kurucumuzun yerli ve yabancı dergilerde kripto paralarla ilgili makale ve kitap bölümleri bulunmaktadır.

2015 yılından bugüne kripto para ekosisteminde yer alarak alım,satım, arbitraj, halka arz, futures, margin, defi, lending, farming, likidite madenciliği gibi kripto para piyasası ile ilgili yatırımlarına devam etmektedir.

YAYINLAR
Kripto Paralizasyon ve Türkiye Ekonomisi için Bir Uygulama Doktora Tezi için tıklayınız.
Amerika'daki Parasal Genişlemenin Bitcoin, Altın ve S&P500 üzerindeki etkilerinin incelendiği makale için tıklayınız.
Merkez Bankası Dijital Parası için bir Değerlendirme makalesi için tıklayınız.
Bitcoin ve diğer varlıklardaki oynaklık yayılımının incelendiği çalışma için tıklayınız.
Stok Akış Modeli ve Facebook Prophet Algoritması ile Bitcoin Fiyat Tahmini makalesi için tıklayınız.
Diğer Çalışmalar için tıklayınız.

Türkiye’nin ilk Kripto Para Portföy Yönetim Şirketi olarak yola çıkan firmamız, kripto para piyasaları hakkında uzmanlaşmış profesyoneller ve küresel çapta geniş bilgi kaynaklarının kullanıldığı stratejik portföy yönetimi ile geleneksel piyasalardan daha riskli, bu nedenle getirisi daha yüksek olan bu sektörde yer almaktadır.
0
PORTFOLYO BÜYÜKLÜĞÜ (TL)
0
BİREYSEL MÜŞTERİ
0
Kurumsal Müşteri
0
Farklı Portföy

Uzman Ekibimizle Tanışın.

Büyük İşler. Güçlü ekİplerle başarılır.